Your address will show here +12 34 56 78
Radiolink İnternet

Noktadan Noktaya Fiber İnternet
Yüksek Hızda İnternet

Radiolink - Radyolink İnternet

5 Mbps başlayarak-10 Gbps’e kadar yüksek hızda, mesafeden bağımsız, tamamen simetrik ve kaliteli destek hizmetleri içeren Radiolink İnternet hizmeti, sanal dünyaya çok yüksek hızlarda bağlanmanızı sağlayan bir hizmettir.RadioLink Online İşlem Merkezi’nde tarife değişikliği işlemlerinizi yapabilir, kredi kartı ile RadioLink faturanızı anında ödeyebilir, RadioLink servislerine abone olabilir, fatura adresinizi ve abonelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.Sizde ihtiyacı olana Simetrik veya Asimetrik internet paketini seçerek yüksek hızda internet keyfini yaşamaya başlayın.Üstelik ay içerisinde dilediğiniz an paketinizi değiştirerek, daha yüksek hızlara anlık geçişler yapabilirsiniz.
RL

Radyolink Teknolojisi

Radyolink teknolojisi birbirinden tamamen bağımsız olan iki nokta arasında elektromanyetik dalgalar ile haberleşen bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. Radyolink teknolojisinde yalnızca iki nokta arasında haberleşme sağlanabilir. Bu iki noktanın haricinde herhangi bir şekilde izlenebilmesi mümkün olmamaktadır. Radyolink teknolojisinin genellikle kullanılan yerler olarak göze ilk çarpan telefon santralleri ve televizyon yayın stüdyoları ve sağlanan verici arasında olmaktadır.
RL

Neden Radyolink

Dünyada her geçen gün hızlı İnternet’e ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Verimli bir şekilde İnternet kullanmak ve bunu hızlı bir şekilde sağlamak, bir çok alanda sizi rakiplerinizin önüne geçirmektedir. Bunun için her geçen gün yeni teknolojiler üretmek için teknoloji firmaları çabalamaktadır. Bu bağlamda düşündüğümüzde radyolink teknolojisi ile sağlanan İnternet iki nokta arasında elektromanyetik dalgaları etrafa yayılmadığı için kablolu İnternet çözümleri ile kıyaslandığında İnternet hızı ve verimliliği daha yüksek olmaktadır.
RL

Radyolink Tarifeleri

Radyolink hizmetinden (paketler ve tarifeler) faydalanarak kampanyalara dahil olmak isteyen kurumsal müşterilerin lokasyon kontrolü yapılarak alabilecekleri hizmet seviye kontrolü sağlanmalıdır. Başvuru formumuz aracılığı ile hizmet detayları hakkında daha fazla detay alabilirsiniz.
BİZİ ARAYIN

SORUNUNUZU ÇÖZELİM

5 Ghz frekans üzerinden 20 km kapsama alanı bulunan yüksek kapasiteli antenler aracılığıyla kablosuz İnterneti fiber hat üzerindeki hızlarla ve düşük maliyetle bulunduğunuz noktaya kadar ulaştırabiliriz.
RL

 İnternet Sorununuz mu Var?


  • Bölgenizde fiber İnternet mi yok?

  • İnternet hızınız yetersiz mi?

  • Her İşlemde Bekliyor musunuz?

  • Merkez ile bağlantınız yeterince hızlı değil mi?

  • Her İşlemde zaman mı kaybediyorsunuz?

  • Birden fazla İnternet hattı ile sorunu çözmeye mi çalışıyorsunuz

Hızlı Kurulum
0%
Müşteri Memnuniyeti
0%
Kesintisiz
0%
Fiber İnternete Göre Ekonomik
0%
En Uygun Tarifleri Belirlememiz İçin Bizimle İrtibata Geçin